Bankroto centras

Apie mus

bankrotocentras.lt – tai bankroto specialistų, teisininkų komanda, didelę patirtį sukaupę, aukštos kvalifikacijos specialistai, Jūsų problemoms spręsti ieškantys naudingiausio, praktiškiausio bei parankiausio Jums sprendimo būdo. Specialistai ruošia bankroto bylos iškėlimui visus reikalingus dokumentus, prižiūri Jūsų bankroto procesą nuo pradžios iki pabaigos bei padeda per bankroto procedūras nusirašyti Jūsų skolas.

Mūsų veikla apima visą Lietuvą: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Marijampolę, Šiaulius, Alytų ir Uteną.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su aukščiausią patirtį turinčiais teisininkais, antstoliais, advokatais, prokurorais, finansininkais bei kitų sričių specialistais. Pasitelkdami savo turimus kontaktus, palaikydami glaudų ryšį su partneriais- visuomet randame optimaliausią išeitį keblioje situacijoje. Kiekvienam fiziniam ar juridiniam asmeniui pasiūlysime individualiai pritaikytą paslaugą.

Pagrindinė Bankroto Centro veikla – fizinių ir juridinių asmenų interesų gynyba, nemokumo proceso inicijavimo paslaugos, bankroto proceso sprendimų būdų parinkimas, procesinių dokumentų teismui (ieškiniai, pareiškimai, prašymai, skundai ir t.t.), pareiškimų teismui dėl bankroto bylos iškėlimo rengimas, paslaugos dėl įmonės bankroto parengimo, neteisminio ir teisminio bankroto procedūrų dokumentų ruošimas, klientų interesų atstovavimas kreditorių susirinkimuose, komitetuose ir teismuose, konsultacijos dėl atsakomybės bankroto procese, bankroto proceso pradėjimo įmonės sudarytų sandorių teisinis auditas ir kt.

Bankroto Centro pagrindiniai veiklos principai:
• Greitai ir kuo pigiau atlikti bankroto procedūras
• Aukštos paslaugos kokybės principas – nepriklausomai nuo to, ar klientas yra bendrovė ar fizinis asmuo – paslaugos teikiamos aukščiausiu lygiu.
• Tiesos principas – įvertinus dokumentus, būklę teisiškai – visada informuojame apie realią situaciją bankrutuoti ir kitas pasėkmes ateityje.

Užsiregistruokite konsultacijai